Із чого все почалося
Я мріяла займатись хендмейдом коли дізналась що так можна. Щоразу обмежувала себе, бо мене переслідувала невпевненість у собі і я шукала мотивацію у творчих людях, шукала буст для впевненості. Частина творчих людей того часу досить агресивно відреагували на мої питання "що і як?" Тому замість підтримки я знову поверталась до того що не наважувалася цим займатись. Їхня агресія повертала мене назад.
Впевненість у мені й досі не існує і я не можу поки що це знешкодити у собі. Вона мені заважає.
Однак, мені вдалося розпочати свій шлях та створити намисто.
У дитинстві я бачила в однієї з моїх кузенів різні прикраси, деякі виблискували перламутром. Вони були прозорі та неймовірно красиві, це мені найбільш запам'яталося. Це напевно перше на чому формувалася моя любов до чогось красивого. Але я на багато років закопала це глибоко в яму і нікому не розповідала. Ту моральну травму, через яку воно було закопане на початку подарували мені тітоньки.
Своїм дітям вони багато чого дарували, купували. А я не просила своїх батьків ні про що, бо вважала що це зробить мене поганою.
Але я всеодно прагнула краси, естетики. Спочатку втілювала це в малюнках, інколи в 3д. А потім в іншому. Я припинила собі відмовляти та змогла частково подолати внутрішній бар'єр.
Намисто "місячне каміння"
Колись мене мама водила у гості до її знайомої бабусі, яка мала величезну колекцію різного намиста з опалового скла. Різної форми, круглі, овальні, з безліччю кутиків. Я не могла сказати що також хочу 1 пару такої краси своїм батькам і мовчала про це. А через багато років я захотіла придбати собі намисто. Але на нього були не адекватні ціни. І коли я вперше завітала в один із магазинів рукоділля, купила намистини і зробила це. Я створила те, чого жадала роками.
Намисто "Декора"
Я випадково натрапила на зображення японської молоді, яка називає себе "декора". Мені сподобалося як вони купують різнокольорове пастельне намисто. У нас такого я не знаходила. І тому набрала різні намистини та поєднувала їх у певній послідовності щоб воно не було хаотично розташованим.
Тут не багато кольорів. Але я втілила цю ідею.
Залишки пішли на браслет.Намисто "Бохо"
Мені цікаво було спостерігати за течією hippie, я дізналась що одяг їхнього стилю чомусь продається за шалені гроші. Можливо, на базарі воно коштує значно дешевше, проте я майже нічого на цю тему не бачила.
Ці намистини пластик із Аврори, який я поєднала в тому стилі.
Підвіска "Вайолет"
Прозора та фіолетова. Поєднання бісера, намистин та підвіски. Ці кольори мають нетипове заломлення світла, яке нагадує ефект котячого ока чи баг. Я довго підбирала саме такий кольоровий набір.
Намисто "Космос"Такі намистини називають ореолом (матова ззовні), інколи "з серцевмною" коли це прозора намистина, яка ізсередини пофарбована таким чином, ніби в ній інша намистина. Я про це не знала, у моєї мами була 1 така намистина, я її розглядала і вона здавалася мені неймовірно прекрасною. Рожева з блискучою кулькою всередині. Іноді це нагадувало магічну кулю з мультиків. Так, мама її забрала з моїх рук невідомо куди. Мені матовий акриловий ореол нагадує планети, ніби міні землі. Для перших я взяла намистини Пандори, це три широкі такі намистини.
Коли я ще приходила за такими намистинами, їх залишилось на продажі значно менше, арсенал ними чомусь продавці не поповнювали. Мені хотілося знайти зелений, пастельний смарагдовий, фіолетовий, рожевий. Але цих кольорів не було.
Коментарі
Дописати коментар