Як Bluesky забанив мій акаунт

Вчора я гортала стрічку Bluesky, як знову нізвідки вилізло місцеве ... під назвою БОТ. Я рефлекторно заблокувала його, не зрозумівши куди воно написало. Побачила що на цей раз ботів оновили і тепер замість згадування тебе на своїй сторінці вони серуть під дописами в коментарях. Я обмежила коментарі та й заблокувала бота ще раз. Після чого вирішила оновити опис моєї сторінки та вказати посилання на цей (творчий) блог. Зберегла зміни.
Пішла гортати стрічку, а через секунди 3 у мене зникла аватарка. Зайшовши до себе на сторінку я побачила що мене просто ВИДАЛИЛИ.
Без пояснень за що. Без можливості оскаржити. Мій акаунт модерація знищила таким чином, ніби мене й не існувало.
Я пішла в підтримку щоб залишити тікет на повернення акаунта, але під час спроби відправити мені було відмовлено.
Мало того що не пояснили за що прилетіло блокування, так ще й не надали можливості зворотнього зв'язку.

Я зареєструвалась з іншого і те що побачила: мої коментарі, взаємодія з іншими користувачами просто ЗНИКЛА.
Блюскай просто знищив мій акаунт.

Виходить, що платформа, яка обіцяла бути "вільною" та "децентралізованою", просто створила ідеальний інструмент для пасивно-агресивного придушення будь-кого, хто не вписується в їхній стерильний шаблон. Це місце заповідник для ботів і просто знищує реальних користувачів.

Іншим "щастить" більше: імена просто зникають.
А коли людина розповідає про те що на неї тиснуть і вона проходить через дискримінацію, то отримує позначку "Intolerance".

У мене ж був звичайний підпис, я ділилась творчістю та дописами у блозі. Але моє існування просто знищили.

Суть проблеми, коли цифрова ідентичність людини важить для платформи менше, ніж помилка в коді.

Коментарі