Питання щодо творчості

Відповіді на різні питання, які пов'язані з творчістю.

П: як давно ти малюєш?
В: з дитинства, я не знаю зі скількох конкретно років, скільки себе пам'ятаю, стільки й малюю.

П: чи змінилась твоя творчість?
В: так, завжди змінювалась.

П: Чи вважаєш що ти досягла кінцевого рівня розвитку навичок?
В: сподіваюсь що ні.

П: як ти ставишся що сучасні діти можуть також вчитись малювати по твоїм безкоштовним курсам?
В: норм. Це курси для аудиторії різної вікової категорії. Не зважаючи на те що я роблю акцент на більш дорослих людях, щоб вони не боялись засудження і малювали в дорослому віці, можливо що інформація допоможе й дітям.

П: ти б хотіла навчати якусь аудиторію людей в приміщенні?
В: ні, це не дуже моє. Я б не хотіла цим займатись.

П: як ти відносишся до цифрового мистецтва?
В: воно мене менше цікавить, я отримую натхнення від традиційного.

П: ти малювала в цифровому форматі?
В: так.

П: чи є творчість, яка тобі не до душі?
В: так. Це не питання до художника, у мене просто обмежений смак.

П: що саме тобі не подобається у творчості?
В: демони, рога, демонські хвости, кров, релігійні мотиви. Мені не подобається дизайн всесвіту Стівена та подібні напрямки. Мені не подобається коли на обличчі персонажів ніби читається складний, злий чи пафосний характер. А ще не люблю завелику кількість чорного кольору. Гіперболізовані пропорції. Та велика частина контента 18+.

П: що тобі подобається серед творчості?
В: милі аніме чи інші персонажі, кольори зі врахуванням світла, тіні, відблиску, аніме пастельна стилізація, просторові лендскейпи.

П: що тебе надихає?
В: творчість інших людей, мій мозок на інтуїтивному рівні підбирає стилі, ікі мені цікаві. Але я можу розчаруватись якщо дізнаюсь що то не оригінальний художній витвір, а змальовка. Проте це стосується лише моїх вподобань, не самих художників. З часом стає складніше знаходити натхнення, або ж це просто мої лінощі.

П: як ти ставишся до критики своєї творчості?
В: можу кинути до чорного списка або видалити коментар. Я малюю для себе. Критика не допомагає мені розвиватися, вона створює артблок. Воно не як образа діє, я просто кидаю малювання через критику, бо починаю помічати безліч недоліків і через це моє бажання малювати далі надовго згасає.

П: Чи є у тебе улюблений стиль малювання?
В: це напевно суміш усього: від малювання просторового фона до персонажів.

П: Чи малюєш ти щодня?
В: ні, у мене частіше артблок, аніж малюнки.

П: Що для тебе складніше — почати роботу чи завершити її?
В: раніше це було про завершення роботи, а зараз стало про початок.

П: Ти плануєш малюнок заздалегідь чи працюєш інтуїтивно?
В: По-різному. Є роботи, де є план, а є повністю інтуїтивні.

П: Чи буває у тебе творче вигорання?
В: Так, я його називаю артблоком. І воно може бути доволі затяжним.

П: Ти більше любиш процес чи результат?
В: я роблю ставку на результат.

П: Чи впливає на твою творчість твій емоційний стан?
В: Так, досить сильно.

П: чим ти займаєшся коли не малюєш?
В: скульптурою, граю в ігри, лежу увесь день, дивлячись кіно, серіали і наприкінці приступаючи до робочої зміни.

П: ти змальовувала, змальовуєш?
В: так і так. У дитинстві я змальовувала готові малюнки інших художників. Зараз змальовую елементи, які замалювала щоб знати як розбавити чимось фон. Інколи отримую якусь невелику ідею з робіт інших художників, наприклад колір чи якийсь аксесуар, предмет щоб щось схоже долучити до свого малюнку.

П: чи змогла б ти малювати на замовлення?
В: спробувати можу, але гарантії не даю.

Коментарі